ТЕСТУВАТИ

Рекомендуємо: перед тим, як перевіряти швидкість Інтренету, переконатись, що не активні такі додатки як Skype, Torrent і т.п., і в даний момент не відбувається скачування інформації з мережі Інтернет.

Такі складнощі зазвичай виникають з популярними, безкоштовними ресурсами інтернету, які не справляються з навантаженням. Якщо у Вас низька швидкість скачування файлів з одного сайту, в той час як швидкість скачування з інших сайтів висока і стабільна, тоді Ви звернулися саме до такого сервера, і вплинути на ситуацію можуть тільки власники цього ресурсу.

Швидкість з’єднання буде ділитись між комп’ютерами, Smart-TV приставкою, телефонами пропорційно завантаженності і черговості звернення в зовнішню мережу.

  1. В особистому кабінеті переконатись, що проплачений період користування;
  2. Перезавантажити всі свої пристрої пов’язані з Інтернетом: роутер, радіо антену, абонентський пристрій;
  3. Перевірити правильність підключення кабелю;
  4. Переглянути: кабель, пристрої на наявність пошкоджень.

У разі, якщо попередні дії не вирішили це питання – зателефонуйте до техпідтримки.

PON (Passive Optical Network) – гігабітна пасивна оптична мережа, що дозволяє розвивати швидкість передачі даних до 1000Мбіт/с. Що переверщує можливості інших модемних технологій. Оптичний кабель проводиться безпосередньо до приміщення абонента, а не до всієї будівлі (як при використанні інших технологій). Таким чином виключаються збої в роботі послуги та гарантується стабільна висока швидкість підключення.

Переваги користуваання:

  • Високошвидкісний інтернет до 1Гбіт/с;
  • Можливість підключення інтерактивного телебачення;
  • Можливість перегляду HD-контенту;
  • Підключення системи відеоспостереження.